Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Водовідведення з балконів, фасадів, терас та покрівель

Водовідвідні канали ACO для фасадів і терас задовольняють всім вимогам по організації водовідведення. Вони стійкі до атмосферних впливів і не допускають утворення калюж на самих проблемних ділянках.

Ще одна проблема, з якою повинні справлятися пристінні дренажні канали - це замети, талий сніг та лід. З причини тепловіддачі від будинку, сніг біля дверей тане швидше, а нерозтанувший сніг або сльота навколо калюж розтавшого снігу - перешкоджає їх своєчасному відтоку.

Конструкції водовідвідних каналів повинні розроблятися з урахуванням зазначених проблем. Їх висота повинна відповідати очікуваним обсягам води.


Канали для фасадів та терас ACO Profiline

  • Швидке та надійне водовідведення з балконів, фасадів, терас та покрівель, навіть дуже великих обсягів дощової води
  • Матеріал: оцинкована та нержавіюча сталь
  • Три діапазона регулювання монтажної висоти: 55-78 мм, 78-108 мм, 108-168 мм
  • П'ять варіантів монтажної ширини: 100 мм, 130 мм, 155 мм,200 мм, 250 мм
  • Широкий вибір решіток

Відео

Встановлення ACO ProfiLine

Технічна підтримка та професійна консультація

Шановні клієнти!

Для зручності застосування продукції АСО технічний відділ компанії завжди готовий надати консультацію та послуги. Ви можете надіслати електронною поштою питання по e-mail: info@aco.com.ua або задати питання.

Задати питання
ACO. we care for water

Footer

TOP

ACO в Україні

«АКО Будівельні Елементи ЛТД» - офіційний представник німецького концерну АСО в Україні. З 2002 року ми надаємо українським клієнтам кращі товари світового лідера ринку водовідвідних систем та систем очищення стічних вод. Детальніше...

ACO в світі

Глобальний розвиток АСО у світі засновано на 30 виробничих базах у Німечинні, Великобританії, Чехії, Росії, США, Китаї та Індії. Структура АСО також включає в себе торгові представництв в більш ніж 40 країнах світу. Детальніше...

Контакти

«АКО Будівельні Елементи ЛТД»
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14
(бізнес центр «Ост-Вест Експрес»), офіс 325
Тел.: (044) 233-67-70 | (044) 233-67-71
info@aco.com.ua