Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO в Україні

«АКО Будівельні Елементи ЛТД» - офіційний представник німецького концерну АСО в Україні. З 2002 року ми надаємо українським клієнтам кращі товари світового лідера ринку водовідвідних систем та систем очищення стічних вод. Також компанія пропонує найвищий в нашій галузі рівень інжинірингу та технічної підтримки.

Продукція АСО представлена у всіх регіонах країни. Ви можете знайти її в будівельних супермаркетах, салонах сантехніки, у численних дилерів. Компанія АСО - надійний партнер і постачальник на найбільших об'єктах в Україні.

«АCО» по обороту займає 5-е місце в Україні в напрямку «Оптова торгівля будівельними матеріалами» серед підприємств до 50 осіб.

Продукцію АСО можна побачити на великих і значущих об'єктах: мережах супермаркетів, великих ТРЦ, аеропортах, ресторанах, бізнес-центрах, виробничих підприємствах, автосалонах і т.д.

Для нашої компанії ключовими факторами є довірливі відносини зі споживачем. Саме тому ми завжди відкриті для співпраці. Якщо ви представник будівельної компанії, дилер, інженер, архітектор, монтажник, дизайнер або студент - ми завжди вам раді! Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про продукцію АСО, відвідати наш офіс, взяти участь в семінарі або пройти навчання за однією з сфер нашої роботи - ласкаво просимо.

АСО - сім'я, якій можна довіряти.

Де придбати?

Збір:
Вода або інші рідкі стоки збираються з поверхні системою водовідведення максимально швидко та в максимальному обсязі, тим самим гарантуючи захист, безпеку та комфорт для людей, споруд та транспортних засобів, що знаходяться у безпосередній близькості.

Очищення:
Зібрані стоки підлягають очищенню з використанням взаємопов’язаних фізичних, хімічних або біологічних процесів, котрі забезпечують необхідну якість води для її відведення до міської каналізації, при максимально допустимих концентраціях. Таким чином створюються умови для вторинної переробки та раціонального використання водних ресурсів.

Утримання:
Накопичувальні системи, огорожі та клапани дозволяють контролювати та утримувати великі потоки води, що в свою чергу, підвищує рівень захисту та безпеки харчових продуктів, будівлі та навколишнього середовища.

Відведення:
Відведення, накопичення, регулювання очищеними стоками та їх повторне використання.