Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

У ACO великий досвід у сфері систем водовідведення.
Ми з радістю ділимось досвідом.

Семінари проводяться спеціально для архітекторів, проектувальників або спеціалістів в галузі водовідведення. Якщо у вас є бажання дізнатися більше про нашу продукцію, вам необхідно заповнити форму заявки. Обов’язково вкажіть, що саме вас зацікавило.

Менеджери компанії зв’яжуться з вами. Потім судячи з кількості бажаючих прийти на семінар, визначається дата проведення заняття.


ACO. we care for water

Footer

TOP

ACO в Україні

«АКО Будівельні Елементи ЛТД» - офіційний представник німецького концерну АСО в Україні. З 2002 року ми надаємо українським клієнтам кращі товари світового лідера ринку водовідвідних систем та систем очищення стічних вод. Детальніше...

ACO в світі

Глобальний розвиток АСО у світі засновано на 30 виробничих базах у Німечинні, Великобританії, Чехії, Росії, США, Китаї та Індії. Структура АСО також включає в себе торгові представництв в більш ніж 40 країнах світу. Детальніше...

Контакти

«АКО Будівельні Елементи ЛТД»
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14
(бізнес центр «Ост-Вест Експрес»), офіс 325
Тел.: (044) 233-67-70 | (044) 233-67-71
info@aco.com.ua