Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Консультації, обслуговування і технічна підтримка клієнтів АСО

Будучи провідним світовим виробником систем водовідведення, ми вважаємо себе експертами у всіх питаннях, пов’язаних з водовід- веденням і очищенням.

Ми завжди раді передавати свої знання і досвід нашим партнерам – продавцям і дистриб’юторам, інженерам в сфері охорони здоров’я, архітекторам, проектантам, працівникам сфери торгівлі.

Це дозволяє не тільки спростити вам технічні завдання, але також і гарантувати якість і зберігати лідерство компанії ACO на світовому ринку.


Для зручності застосування продукції АСО технічний відділ компанії завжди готовий надати консультацію та послуги. Ви можете надіслати електронною поштою питання по e-mail: info@aco.com.ua або задати питання.

Задати питання

Навчання

Інформація і подальше навчання: Ми ділимося знаннями і досвідом з дилерами, проектувальниками, архітекторами і монтажниками, для яких якість понад усе. Ми запрошуємо вас скористатися нашим досвідом і прийняти участь в ряді організованих нами програм підвищення рівня знань в сфері водовідведення.

Проектування

Планування і оптимізація: Існує безліч варіантів технічних рішень, кажучи про проектування систем водовідведення, однак яке з них найбільш економічне, гігієнічний і безпечне? Ми допоможемо вам знайти правильну відповідь.

Технічна підтримка

Консультації і допомога в реалізації проектів по водовідведенню: Ми проконсультуємо вас і надамо підтримку в рамках проекту, щоб надалі запобігти виникненню неприємних сюрпризів при
практичній реалізації даного рішення.

Обслуговування

Огляд і обслуговування: Продукція ACO спроектована і виготовлена з розрахунком на тривалий термін експлуатації. Наші сервісні послуги також дозволяють переконатися, що ACO з року в рік продовжує.