Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Чому архітекторам та проектувальникам потрібно обирати саме продукцію ACO?

 • Ми пропонуємо великий вибір систем як зовнішнього так і внутрішнього водовідведення. Окрім цього в асортименті водовідвідні канали, дощоприймачі, трапи, технологічні люки, сепаратори жиру та нафти. Продукція як для професійного так і для приватного використання.

 • Наша продукція використовується на тисячах проектів по всьому світу. Дізнатись детальніше про те, де саме в Україні використовується наша продукція можна у вкладці Проекти на нашому офіційному сайті.

 • Ефективно вирішуємо задачі для проектів всіх рівнів складності.

 • Консультуємо і пропонуємо технічну підтримку на всіх етапах вашого проекту.

 • В наявності всі необхідні матеріали для установки або монтажу. Ви можете продивитись каталоги, інструкції та креслення виробів у нас на сайті.

 • DWG файли з елементами систем водовідведення та монтажні вузли на ресурсі:
  http://catalogue.aco-haustechnik.de/en
  https://www.aco-tiefbau.de/produkte/
  http://catalogue.aco-buildingdrainage.com/Home/Products
ACO. we care for water

Footer

TOP

ACO в Україні

«АКО Будівельні Елементи ЛТД» - офіційний представник німецького концерну АСО в Україні. З 2002 року ми надаємо українським клієнтам кращі товари світового лідера ринку водовідвідних систем та систем очищення стічних вод. Детальніше...

ACO в світі

Глобальний розвиток АСО у світі засновано на 30 виробничих базах у Німечинні, Великобританії, Чехії, Росії, США, Китаї та Індії. Структура АСО також включає в себе торгові представництв в більш ніж 40 країнах світу. Детальніше...

Контакти

«АКО Будівельні Елементи ЛТД»
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14
(бізнес центр «Ост-Вест Експрес»), офіс 325
Тел.: (044) 233-67-70 | (044) 233-67-71
info@aco.com.ua