Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Чому клієнти обирають бренд АСО?

 • Німецька якість
  Всі продукти ACO виробляються в Німеччині. Вони відповідають стандартам EN.

 • Багатовіковий досвід
  Компанія ACO в бізнесі вже більше 60 років. Ми пропонуємо вирішення проблем з внутрішнім та зовнішнім водовідведенням, а також очищенням стічної води.

 • Конкуренті ціни
  Завдяки тому, що ACO має свої власні заводи, компанія може пропонувати достатньо вигідні ціни.

 • Великий вибір продукції
  Компанія виготовляє системи зовнішнього та внутрішнього водовідведення. Також ми виробляємо дренажі, дощоприймачі, трапи, технологічні люки, канали для різних об’єктів, сепаратори жиру та нафти. В асортименті лінійки для різних цілей використання.

 • Консультування
  Спеціалісти ACO можуть проконсультувати вас з приводу продукції вашого об’єкта та допоможуть підібрати продукт, який підходить саме для вашого проекту.

 • Навчання персоналу
  У нашій компанії регулярно проводяться семінари та навчання, що стосуються нашої продукції. Забезпечуємо усією необхідною інформацією про новинки, які щойно вийшли в продаж.

 • Допомога у просуванні продуктів
  Ми пропонуємо підтримку у просуванні продуктів у вигляді інтернет реклами, каталоги присвячені нашій продукції, стенди зі зразками. Також ми можемо організовувати різноманітні заходи сумісно з дилерами.
ACO. we care for water

Footer

TOP

ACO в Україні

«АКО Будівельні Елементи ЛТД» - офіційний представник німецького концерну АСО в Україні. З 2002 року ми надаємо українським клієнтам кращі товари світового лідера ринку водовідвідних систем та систем очищення стічних вод. Детальніше...

ACO в світі

Глобальний розвиток АСО у світі засновано на 30 виробничих базах у Німечинні, Великобританії, Чехії, Росії, США, Китаї та Індії. Структура АСО також включає в себе торгові представництв в більш ніж 40 країнах світу. Детальніше...

Контакти

«АКО Будівельні Елементи ЛТД»
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14
(бізнес центр «Ост-Вест Експрес»), офіс 325
Тел.: (044) 233-67-70 | (044) 233-67-71
info@aco.com.ua