Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Інфільтраційна система

ACO пропонує рішення для скидання води і інфільтрації, які можуть бути інтегровані в поверхневі системи управління водними ресурсами.

ACO Stormbrixx - це система для погодних умов майбутнього. Раптові і рясні дощі, поряд з високим ступенем зносу і завантаження міських колекторів - типова ситуація для більшості великих міст світу.

ACO Stormbrixx являє собою унікальну запатентовану систему управління дощовою водою. Вона спроектована для зберігання і інфільтрації великих обсягів поверхневої води і може використовуватися самостійно або як частина каналізаційної системи сучасного міста.


  • ACO Stormbrixx являє собою унікальну запатентовану систему управління дощовою водою.
  • Вона спроектована для зберігання і інфільтрації великих обсягів поверхневої води і може використовуватися самостійно або як частина каналізаційної системи сучасного міста.

Відео

ACO Stormbrixx

Технічна підтримка та професійна консультація

Шановні клієнти!

Для зручності застосування продукції АСО технічний відділ компанії завжди готовий надати консультацію та послуги. Ви можете надіслати електронною поштою питання по e-mail: info@aco.com.ua або задати питання.

Задати питання