Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Системи очищення стічних вод

Елементи, які містяться в стоках не завжди благотворно впливають на навколишнє середовище і каналізаційну систему. Саме тому сепаратори встановлюються на об'єктах, пов'язаними з гастрономією та автомобілями.

Система очищення стічних вод працює по гравітаційному принципом. Саме тому тверді елементи залишаються на дні, в легкі - навпаки, спливають. Через це відфільтровані стоки виходять зі спеціального отвору.

ACO пропонує сепаратори жиру та нафтопродуктів для встановлення в ґрунті і в приміщенні.


  • Сепаратори нафтопродуктів АСО виробляються з армованого бетону, поліетилену високої щільності (PEHD), пластику, армованого скловолокном.
  • Широкий вибір типорозмірів і додаткових аксесуарів дозволить обрати оптимальне рішення для будь-якого об’єкта - від парковки до аеропорту.
  • Сепаратори жирів необхідно встановлювати в місцях, де виробничі стічні води містять жири. Вони очищують воду перед її надходженням в каналізацію.
  • Сепаратор не тільки запобігає потраплянню шкідливих речовин в навколишнє середовище, але також перешкоджає засміченню каналізаційної системи, її закупорці жировими пробками.

Відео

Сепаратори нафтопродуктів ACO
АСО Oleopator P, Oleopass P
ACO Oleopator C

Cепаратори жиру ACO
ACO Lipumax P
ACO Сепаратори жиру для встановлення в приміщенні
ACO LIPATOR
Хімічного очищення стоків від емульсії ACO Lipufloc

Технічна підтримка та професійна консультація

Шановні клієнти!

Для зручності застосування продукції АСО технічний відділ компанії завжди готовий надати консультацію та послуги. Ви можете надіслати електронною поштою питання по e-mail: info@aco.com.ua або задати питання.

Задати питання